Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

.Ruszyła kampania

Ruszyła kampania "Zrozumieć starość"

Ruszyła kampania społeczna Zrozumieć Starość. Co czwarty Polak jest seniorem, a aż dwa miliony osób z tej grupy to osoby samotne, schorowane, pozostawione samym sobie. Bardzo wiele osób potrafi traktować...

Czytaj więcej...

.Wojewódzka Karta Seniora.

Wojewódzka Karta Seniora

Karta Seniora Województwa Łódzkiego to program działań na rzecz wsparcia osób starszych w województwie łódzkim. Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i zamieszkuje na terenie...

Czytaj więcej...

15.06.2018

Bezpieczny Senior w Radzicach Dużych

W piątek, 15 czerwca 2018 roku w Świetlicy Wiejskiej w Radzicach Dużych odbyło się kolejne spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Radzic Dużych i Radzic Małych. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrali funkcjonariusze Posterunku Policji w Drzewicy – kierownik Posterunku mł. asp. Paweł Baran oraz asp. Paweł Janik. Patronat honorowy nad kampanią sprawuje Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Pan Janusz Reszelewski. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu Organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania.

15.06.2018

XI Integracyjne Zawody Sportowe w Drzewicy

W Drzewicy po raz jedenasty rozegrano Integracyjne Zawody Sportowe z udziałem podopiecznych i pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej, młodzieży i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy oraz wolontariuszy Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”. Impreza odbyła się w dniu 15 czerwca 2018 roku. Po krótkiej rozgrzewce uczestnicy spotkania utworzyli trzy drużyny. W ich skład wchodzili uczestnicy i pracownicy WTZ, uczniowie ZSPg oraz wolontariusze DCW „Ofiarna dłoń”. Te mieszane zespoły przystąpiły do rywalizacji w grach, zabawach i konkurencjach sportowych nadzorowanych przez nauczycieli Piotra Podogrockiego i Edytę Bartos. Wiele emocji przyniosły wyścigi sprawnościowe z wykorzystaniem piłek. W tym dniu wyniki były jednak sprawą drugorzędną, ponieważ liczyła się głównie dobra zabawa. Impreza jest znakomitym przykładem tolerancji, współpracy oraz integracji osób niepełnosprawnych z lokalną społecznością. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale a także drobne upominki rzeczowe ufundowane przez Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”.

09.06.2018

XVI Walne Zebranie Członków DCW "Ofiarna dłoń"

W sobotę, 9 czerwca 2018 roku odbyło się XVI Walne Zebranie Członków Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”. Uczestnicy spotkania podjęli pięć uchwał. Najważniejszym punktem zebrania było przyjęcie sprawozdań z działalności Stowarzyszenia oraz rozpatrzenie wniosku Komisji Rewizyjnej o udzielenie absolutorium dla Zarządu DCW „Ofiarna dłoń” za rok 2017. Wolontariusze poparli wniosek jednogłośnie. Tym samym Zarząd Stowarzyszenia w składzie: Niemirski Dominik, Tyka Krzysztof, Bartos Edyta, Sarwa Bożena, Frączak Anna otrzymał absolutorium za rok 2017. Uczestnicy spotkania podjęli również uchwałę w sprawie wprowadzenia zmian w Statucie Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”. Zebranie zakończyło się omówieniem planu pracy na II półrocze 2018 roku.

09.06.2018

Dieta Seniora

Dieta Seniora - zapobieganie chorobom dietozależnym i wspieranie leczenia tych chorób jest tematem pierwszych warsztatów edukacyjnych dla Seniorów z Drzewicy realizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Forum 4 Czerwca. Zajęcia prowadzi Karolina Kochanowska-Piekarska. Działanie jest realizowane w ramach zadania publicznego "Senior bezpieczny i aktywny" dofinansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 - edycja 2018.

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.