Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dla potrzebujących

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" ogłosiło nabór Beneficjentów do programu pomocowego realizowanego w ramach zadania publicznego pt. "Poprawa jakości życia osób z niepełnosprawnością oraz seniorów” dofinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego. Celem zadania jest ochrona i promocja zdrowia mieszkańców województwa łódzkiego, w szczególności osób z niepełnosprawnością oraz seniorów poprzez zapewnienie sprzętu medycznego ułatwiającego codzienne funkcjonowanie. Cel zadania publicznego będzie osiągnięty poprzez zakup i przekazanie sprzętu medycznego (m.in. laski inwalidzkie, kule inwalidzkie, ciśnieniomierze, lupy i szkła powiększające, chwytaki do podnoszenia) osobom z niepełnosprawnością oraz seniorom.

 

Podstawą do przyznania pomocy w ramach zadania publicznego pt. „Poprawa jakości życia osób z niepełnosprawnością oraz seniorów” jest kompletny wniosek o przyznanie sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego dla osoby z niepełnosprawnością lub seniora potwierdzony przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drzewicy.

 

Wykaz sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla osób z niepełnosprawnością i seniorów, który może być zakupiony w ramach zadania publicznego stanowi załącznik nr 1 do ogłoszenia.

 

Szczegółowe zasady naboru zostały określone w ogłoszeniu, które jest dostępne na stronie:

https://ofiarnadlon.bip.gov.pl/ogloszenia-i-komunikaty/170423_ogloszenie-o-naborze-beneficjentow-programu-pomocowego.html

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.