Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" prowadzi nabór Uczestników zadania publicznego pt. "Zwiększenie zakresu i skuteczności pomocy specjalistycznej w formie działań wspierających dla osób krzywdzonych w wyniku przemocy 2018” dofinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego.

Celem zadania publicznego jest zapewnienie pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych lub dotkniętych zjawiskiem przemocy w rodzinie z terenu gminy i miasta Drzewica.

Zadanie publiczne składa się z dwóch działań:

- DZIAŁANIE I. Indywidualne poradnictwo dla osób krzywdzonych w wyniku przemocy,

- DZIAŁANIE II. Warsztaty wspierające dla osób krzywdzonych w wyniku przemocy.

Podstawą do przyznania pomocy w ramach zadania publicznego pt. „Zwiększenie zakresu i skuteczności pomocy specjalistycznej w formie działań wspierających dla osób krzywdzonych w wyniku przemocy 2018” jest skierowanie wydane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drzewicy.

Skierowanie należy dostarczyć do Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”, 26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5 (sekretariat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy). Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” prowadzi nabór Uczestników do momentu osiągnięcia maksymalnej liczy osób planowanych do objęcia zadaniem, tj. 20 osób.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

https://ofiarnadlon.bip.gov.pl/ogloszenia-i-komunikaty/ogloszenie-o-naborze-uczestnikow-zadania.html

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.