Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

Dofinansowanie do zabiegów rehabilitacyjnych

Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” prowadzi nabór Beneficjentów do programu pomocowego realizowanego w ramach zadania publicznego pn. „Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością 2018” dofinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego.

 

Celem zadania publicznego pn. „Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością 2018” jest prowadzenie działań mających na celu włączenie społeczne osób z niepełnosprawnością z terenu województwa łódzkiego poprzez prowadzenie rehabilitacji.

 

Wniosek o dofinansowanie kosztów zabiegów rehabilitacyjnych dla osoby z niepełnosprawnością należy dostarczyć do Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”, 26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5 (sekretariat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy).

 

Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” prowadzi nabór wniosków do momentu wyczerpania puli środków przeznaczonych na realizację zadania. Szczegółowe warunki udzielenia pomocy będą określone indywidualnie z Beneficjentem, przy czym maksymalna wartość pomocy nie może przekroczyć 500,00 zł brutto na osobę.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

https://ofiarnadlon.bip.gov.pl/ogloszenia-i-komunikaty/ogloszenie-o-naborze-beneficjentow.html

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.