Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

Zaproszenie dla Seniorów z Żardek i Żdżarów

Drodzy Seniorzy! Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" we współpracy z Posterunkiem Policji w Drzewicy oraz Urzędem Gminy i Miasta w Drzewicy przystąpiło do realizacji na terenie gminy i miasta Drzewica lokalnej kampanii społecznej pod hasłem "Bezpieczny Senior".

Celem kampanii jest podwyższenie świadomości osób starszych na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem. W ramach wydarzenia odbędzie się 12 spotkań z mieszkańcami gminy i miasta Drzewica w trakcie których funkcjonariusze Policji przedstawią informacje na temat podstawowych zagrożeń na jakie narażone są osoby starsze. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na oszustwa tzw. metodą "na wnuczka", ale również na bezpieczeństwo Seniorów, jako uczestników ruchu drogowego.

W związku z powyższym przekazujemy na Państwa ręce zaproszenie na spotkanie dla mieszkańców Żardek i Żdżarów, które odbędzie się w dniu 10 maja 2018 roku (czwartek) o godz. 18.00 w  Świetlicy Wiejskiej w Żardkach.

Do zobaczenia!

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.