Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" w ramach współpracy z firmą TAG-CONSULTING Marta Maciejak-Tomczyk oraz firmą MODRZEW Andrzej Słaby realizuje na terenie gminy i miasta Drzewica Projekt "Kurs języka angielskiego dla mieszkańców obszarów wiejskich województwa łódzkiego" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi Priorytetowej 11 Edukacja Kwalifikacje Umiejętności, Działania 11.2 Kształcenie osób dorosłych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Projekt realizowany jest od dnia 01.06.2017 r. do dnia 31.01.2018 r. na terenie województwa łódzkiego i obejmuje swoim zasięgiem powiaty: bełchatowski, brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wsch., opoczyński, pabianicki, pajęczański, piotrkowski, poddębicki, radomszczański, rawski, sieradzki, skierniewicki, tomaszowski, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski.

Celem projektu jest wzrost kompetencji językowych wśród 360 osób (190 K/ 170 M) dorosłych w wieku 18 lat i więcej, o najniższych kompetencjach (wykształcenie do gimnazjalnego włącznie) wykazujących się nieznajomością języka angielskiego, zamieszkałych na obszarach wiejskich (klasyfikacja DEGURBA 3) na terenie województwa łódzkiego – zgodnie z Kodeksem Cywilnym, które z własnej inicjatywy zainteresowane są nabyciem, uzupełnieniem, podniesieniem kwalifikacji językowych poziom A1 i A2, należących min. do jednej z następujących grup: 36 osób niepełnosprawnych, 36 osób w wieku 18-24, 324 osoby w wieku 25+, 162 osoby w wieku 50+, 180 osób bez zatrudnienia (bezrobotni lub bierni zawodowo), 180 osób pracujących.

Szkolenie zakończy się przeprowadzeniem zewnętrznego egzaminu oraz wydaniem niezależnych certyfikatów. Uczestnik, który wziął udział w szkoleniach z poziomu A1 zobowiązany jest do wzięcia udziału w szkoleniach z poziomu A2. Ścieżki szkoleniowe łączą się. Nie ma możliwości wyboru którejkolwiek ze ścieżek szkoleniowych osobno.

Uczestnikiem/czką Projektu może zostać osoba, która w chwili przystąpienia do Projektu spełnia łącznie następujące warunki:

1) jest osobą w wieku 18 lat i więcej,

2) jest osobą o najniższych kompetencjach, tj. posiada wykształcenie najwyżej gimnazjalne (do poziomu ISCED 2 włącznie),

3) jest osobą pracującą, uczącą się lub zamieszkującą (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego*) na terenie woj. łódzkiego,

4) jest osobą z obszarów wiejskich lub bardzo słabo zaludnionych (stopień urbanizacji DEGURBA 3),

5) nie posiada znajomości języka angielskiego,

6) z własnej inicjatywy jest zainteresowana nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności i kompetencji językowych.

Rekrutacja trwa do dnia 15.09.2017 r.

Szczegółowe informacje na temat REKRUTACJI uzyskasz pisząc do nas na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 507 100 980.

 

Do pobrania:

Regulamin uczestnictwa w Projekcie
Formularz zgłoszeniowy
Załącznik Nr 1 - Oświadczenie o przynależności do grupy docelowej
Załącznik Nr 2 - Oświadczenie o zatrudnieniu
Załącznik Nr 3 - Test diagnozujący

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.