Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

.Ruszyła kampania

Ruszyła kampania "Zrozumieć starość"

Ruszyła kampania społeczna Zrozumieć Starość. Co czwarty Polak jest seniorem, a aż dwa miliony osób z tej grupy to osoby samotne, schorowane, pozostawione samym sobie. Bardzo wiele osób potrafi traktować...

Czytaj więcej...

.Wojewódzka Karta Seniora.

Wojewódzka Karta Seniora

Karta Seniora Województwa Łódzkiego to program działań na rzecz wsparcia osób starszych w województwie łódzkim. Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i zamieszkuje na terenie...

Czytaj więcej...

22.06.2018

O bezpieczeństwie seniorów w Krzczonowie

W piątek, 22 czerwca 2018 roku w Świetlicy OSP w Krzczonowie odbyło się kolejne spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Krzczonowa. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrał funkcjonariusz Posterunku Policji w Drzewicy asp. Paweł Janik. Patronat honorowy nad kampanią sprawuje Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Pan Janusz Reszelewski. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu Organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania.

17.06.2018

Piknik Rodzinny w Idzikowicach

W niedzielę, 17 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Idzikowicach odbył się Piknik Rodzinny „W zdrowym ciele zdrowy duch”, który oprócz integracji społeczności lokalnej miał na celu także promowanie zdrowego stylu życia w tym profilaktykę uzależnień. Imprezę uroczyście rozpoczęła p. dyrektor Anna Jakubczyk. Następnie wszyscy uczniowie klas 0-III zaprezentowali się w programie artystycznym „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, podczas którego zachęcali wszystkich do zdrowego odżywiania oraz dbania o kondycję. Uczniów do występu przygotowały nauczycielki: p. Dorota Matuszczak, p. Dominika Kwaśniak i p. Teresa Prasek. Przy scenografii pomogły również: p. Marzena Domagała, p. Anna Rogulska oraz p. Agnieszka Winecka. Kolejnym występem była scenka w wykonaniu uczniów klasy II pt. „Wolna niedziela” pod kierunkiem wychowawczyni p. Marzeny Domagała. Po części oficjalnej nadszedł czas na liczne konkursy z nagrodami. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” reprezentował Prezes Zarządu Dominik Niemirski.

17.06.2018

IV Drzewickie Slalomy Kajakowe

W niedzielę, 17 czerwca 2018 roku na torze kajakarstwa slalomowego w Drzewicy odbyły się IV Drzewickie Slalomy Kajakowe. Zawody organizowane wspólnie przez Ludowy Klub Kajakowy Drzewica oraz Urząd Gminy i Miasta w Drzewicy były dofinansowane ze środków Województwa Łódzkiego w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018r. Do rywalizacji na drzewickim torze stanęli zawodnicy z LKK Drzewica, KS Start Nowy Sącz, AZS AWF Kraków KKK Kraków a także LUKS Kwisa Leśna. W tym roku w kategorii OPEN mieli okazję rywalizować również turyści. Zawodnicy, na co dzień nietrenujący w klubach kajakowych licznie przybyli na drzewicki tor sprawdzić swoje możliwości. Pomoc przy organizacji zawodów zapewnili również wolontariusze Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”: Urszula Oracz, Renata Czerwińska, Anetta Gruszecka oraz Klaudia Białek. Zarząd Stowarzyszenia reprezentował Wiceprezes Krzysztof Tyka.

16.06.2018

Senior w rodzinie i w pracy

W sobotę, 16 czerwca 2018 roku Seniorzy z Drzewicy uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych pt. "Senior w rodzinie i pracy", które poprowadziła adwokat Anna Pietrońska. Celem spotkania było podniesienie wiedzy z zakresu prawa do poszanowania życia rodzinnego i prywatnego a także do bycia godnie traktowanym w domu i przestrzeni publicznej. Warsztaty zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Forum 4Czerwca w ramach zadania publicznego "Senior bezpieczny i aktywny" dofinansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 – edycja 2018.

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.