Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

.Leśny spacer po taśmie w druga sobotę czerwca!.

Leśny spacer po taśmie w druga sobotę czerwca!

Lokalna Grupa Działania „Nad Drzewiczką” serdecznie zaprasza na rajd pieszy doliną rzeki Brzuśnia połączony z warsztatami chodzenia po taśmie slackline. Impreza rekreacyjna, która odbędzie się w dniu 9 czerwca 2018 r....

Czytaj więcej...

.Zaproszenie dla Seniorów ze Strzyżowa i Werówki.

Zaproszenie dla Seniorów ze Strzyżowa i Werówki

Drodzy Seniorzy! Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" we współpracy z Posterunkiem Policji w Drzewicy oraz Urzędem Gminy i Miasta w Drzewicy przystąpiło do realizacji na terenie gminy i miasta Drzewica...

Czytaj więcej...

.Ruszyła kampania

Ruszyła kampania "Zrozumieć starość"

Ruszyła kampania społeczna Zrozumieć Starość. Co czwarty Polak jest seniorem, a aż dwa miliony osób z tej grupy to osoby samotne, schorowane, pozostawione samym sobie. Bardzo wiele osób potrafi traktować...

Czytaj więcej...

07.04.2017

Wielkanocne Widowisko na Zamku w Inowłodzu

W piątek, 7 kwietnia 2017 roku wolontariusze oraz sympatycy Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” wzięli udział w wyjeździe na Widowisko Wielkanocne „Droga do Jerozolimy”. Spektakl, którego organizatorem jest Fundacja Proem odbył się na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Droga do Jerozolimy to interaktywne i plenerowe widowisko przedstawiające najważniejsze wydarzenia poprzedzające śmierć Jezusa Chrystusa. Po wyjątkowych przeżyciach w Jerozolimie ponad 40 uczestników wyjazdu wzięło udział w kolacji integracyjnej. Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski w trakcie kolacji podziękował wszystkim zgromadzonym osobom za wspólnie spędzony czas oraz przekazał życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Spotkanie to zostało zorganizowane w Restauracji ZAMKOWA w Drzewicy.

04.04.2017 r.

Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji 2017

We wtorek, 4 kwietnia 2017 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji. Swoje stoiska prezentowały firmy i przedsiębiorstwa, szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie, ale również stowarzyszenia i instytucje. Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji to wspólna inicjatywa Powiatu Opoczyńskiego, Powiatowego Urzędu Pracy w Opocznie oraz Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Opocznie. Wśród wystawców było również Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń", które reprezentowali Renata Czerwińska oraz Dominik Niemirski. Wolontariusze na swoim stoisku prezentowali działalność Stowarzyszenia oraz zachęcali do włączania się w aktywność społeczną.

fot. PPP w Opocznie

31.03.2017 r.

Warsztaty z dietetykiem
w ramach Projektu edukacyjnego "Mały Botanik"

W piątek, 31 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy odbyły się warsztaty edukacyjne, których głównym celem było przybliżenie informacji na temat zasad zdrowego żywienia. Warsztaty poprowadziła Pani Monika Dacz z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Opocznie. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Projektu edukacyjnego „Mały Botanik” dofinansowanego ze środków Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego w ramach programu „Na dobry początek!”, 9. Edycja 2016-2017.

30.03.2017 r.

Człowiek Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego

W czwartek, 30 marca 2017 roku w siedzibie firmy Haering Polska w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt Człowiek Roku 2016 Powiatu Bełchatowskiego, Piotrkowskiego, Opoczyńskiego, Radomszczańskiego i Tomaszowskiego. Laureaci odebrali nagrody z rąk Michała Frontczaka, wiceprezesa Polska Press Grupy. Uroczystość odbyła się po raz drugi a jej organizatorem była redakcja Dziennika Łódzkiego oraz 7 dni. Wśród zaproszonych na galę gości znaleźli się także laureaci tytułu z poprzedniego roku: Jacek Gałek, Człowiek Roku 2015 Powiatu Piotrkowskiego, Marta Lewandowska, Człowiek Roku 2015 Powiatu Opoczyńskiego, Antoni Malewski, Człowiek Roku 2015 Powiatu Tomaszowskiego oraz Dariusz Kopeć, Człowieka Roku 2015 Powiatu Radomszczańskiego oraz finaliści tegorocznej edycji z pierwszych dziesięciu miejsc. Pierwsze miejsce w plebiscycie a tym samym tytuł „Człowiek Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego” zdobył Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. W swoim przemówieniu podkreślił, że tytuł ten jest bardzo dużym wyróżnieniem a także pogratulował wszystkim laureatom konkursu. Podziękowania skierował do organizatorów za nominację oraz wszystkim osób, które oddały na niego swój głos. Po części oficjalnej goście mogli posłuchać koncertu grupy The Melons z Łodzi, a następnie zwiedzić zakład Haering Polska i słynną Akademię Haeringa. Gala zakończyła się uroczystą kolacją.

fot. Dariusz Śmigielski

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.