Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

.Z wyrazami szczerego współczucia....

Z wyrazami szczerego współczucia...

Gdy w większości Sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce oraz na całym świecie każdy wolontariusz zabiegał o kolejny grosz na rzecz dzieci, w Gdańsku trwała walka o życie Pawła...

Czytaj więcej...

.Bezpłatne warsztaty aerobik dla Seniorów.

Bezpłatne warsztaty aerobik dla Seniorów

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" zaprasza Seniorów z terenu gminy i miasta Drzewica na bezpłatne warsztaty aerobik, które odbywać się będą we wtorki o godz. 18 w Regionalnym Centrum Kultury...

Czytaj więcej...

.Wojewódzka Karta Seniora.

Wojewódzka Karta Seniora

Karta Seniora Województwa Łódzkiego to program działań na rzecz wsparcia osób starszych w województwie łódzkim. Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i zamieszkuje na terenie...

Czytaj więcej...

08.06.2018

O bezpieczeństwie osób starszych w Dąbrówce

W piątek, 8 czerwca 2018 roku w Świetlicy Wiejskiej w Dąbrówce odbyło się ósme spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Tym razem organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Dąbrówki. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrali funkcjonariusze Posterunku Policji w Drzewicy – kierownik Posterunku mł. asp. Paweł Baran oraz mł. asp. Michał Szczepanik. W spotkaniu z mieszkańcami wzięły również udział radna Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Agnieszka Wolska oraz sołtys Edyta Tomasik. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania.

01.06.2018

Bezpieczny Senior w Strzyżowie

W piątek, 1 czerwca 2018 roku w Świetlicy Wiejskiej w Strzyżowie odbyło się czwarte spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Strzyżowa i Werówki. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrali funkcjonariusze Posterunku Policji w Drzewicy – asp. Paweł Janik oraz mł. asp. Michał Szczepanik. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli również udział radny Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Pan Franciszek Tomczyk. Patronat honorowy nad kampanią sprawuje Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Pan Janusz Reszelewski. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu Organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania w Strzyżowie.

31.05.2018

Koncert Uwielbienia "Jezus moim Panem"

W czwartek, 31 maja 2018 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy odbył się Koncert Uwielbienia pod hasłem „Jezus moim Panem”. Organizatorami koncertu byli: Parafia pw. Św. Łukasza Ewangelisty w Drzewicy oraz RCK. W trakcie koncertu dzieci, młodzież oraz muzycy wspólnie z ks. Robertem Falińskim zachęcili wszystkich uczestników do radosnego wychwalania Pana poprzez śpiew i taniec. Nie mogło zabraknąć również czasu na rozważanie Słowa Bożego oraz modlitwę. Patronat honorowy nad koncertem sprawował Ordynariusz Diecezji Radomskiej Ksiądz Biskup Henryk Tomasik. Wolontariusze Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” wspierali inicjatywę pod względem organizacyjnym.

27.05.2018

Majówka z DCW "Ofiarna dłoń"

W niedzielę, 27 maja 2018 roku uczestnicy Centrum Aktywności Seniora działającego przy Drzewickim Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”, wolontariusze oraz sympatycy stowarzyszenia zorganizowali tradycyjne spotkanie majówkowe. Wydarzenie to wpisało się już na stałe w kalendarz działań DCW „Ofiarna dłoń”. Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania Litanii Loretańskiej ku czci Matki Bożej oraz wspólnej modlitwy. Po majówce odbyła się część integracyjna, która upłynęła w miłej i radosnej atmosferze. Dziękujemy właścicielowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy Panu Przemysławowi Kmicie za udostępnienie miejsca na spotkanie, a wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.