Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

.Z wyrazami szczerego współczucia....

Z wyrazami szczerego współczucia...

Gdy w większości Sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce oraz na całym świecie każdy wolontariusz zabiegał o kolejny grosz na rzecz dzieci, w Gdańsku trwała walka o życie Pawła...

Czytaj więcej...

.Bezpłatne warsztaty aerobik dla Seniorów.

Bezpłatne warsztaty aerobik dla Seniorów

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" zaprasza Seniorów z terenu gminy i miasta Drzewica na bezpłatne warsztaty aerobik, które odbywać się będą we wtorki o godz. 18 w Regionalnym Centrum Kultury...

Czytaj więcej...

.Wojewódzka Karta Seniora.

Wojewódzka Karta Seniora

Karta Seniora Województwa Łódzkiego to program działań na rzecz wsparcia osób starszych w województwie łódzkim. Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i zamieszkuje na terenie...

Czytaj więcej...

09.09.2018

Piknik dla dzieci "Chwytaj radość!"

W niedzielę, 9 września 2018 roku w drzewickim parku przy Placu Wolności odbył się piknik dla dzieci pod hasłem „Chwytaj radość!”. Na cztery godziny park zamienił się w kolorowe centrum rozrywki dla najmłodszych mieszkańców gminy i miasta Drzewica, ich rodziców, dziadków oraz opiekunów. Dzieci za sprawą wolontariuszy Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” oraz animatorów chętnie włączały się do wspólnej zabawy przy muzyce. Nie zabrakło również nutki rywalizacji za sprawą konkurencji sportowych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. Wiele radości sprawiły także mega bańki mydlane oraz modelowanie balonów. Gościem specjalnym pikniku dla dzieci był w tym roku Minionek. Uczestników pikniku odwiedził również Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Pan Janusz Reszelewski, który dołączył do wspólnej zabawy. Na wszystkich uczestników pikniku czekały słodkie upominki. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” serdecznie dziękuje za wspólną zabawę. W sposób szczególny pragniemy podziękować Urzędowi Gminy i Miasta w Drzewicy, Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Drzewicy oraz funkcjonariuszom policji. Piknik dla dzieci pod hasłem „Chwytaj radość!” był zorganizowany w ramach zadania publicznego pt. „Moja Rodzina 2018” dofinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego.

07.09.2018

Pierwsze kroki za nami

W piątek, 7 września 2018 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy odbyły się pierwsze warsztaty taneczne dla osób z niepełnosprawnością oraz osób w wieku emerytalnym. Spotkanie zainaugurował Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Na pierwszym spotkaniu Uczestnicy zajęć poznali podstawowe kroki walca angielskiego oraz cza-czy. Piątkowe warsztaty prowadzi doświadczony tancerz, choreograf, instruktor sportowego tańca towarzyskiego oraz właściciel Centrum Tańca i Ruchu TICO w Opocznie Tomasz Miękus. Zajęcia realizowane są w ramach zadania publicznego pt. „Wsparcie społeczne dla osób z niepełnosprawnością oraz osób w wieku emerytalnym” dofinansowanego ze środków Wojewody Łódzkiego.

25.08.2018

Wojewódzkie Dni Seniora 2018

W sobotę, 25 sierpnia 2018 roku grupa Seniorów zaangażowanych w działalność Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” wzięła udział w Wojewódzkich Dniach Seniora 2018 w Skierniewicach. Seniorom towarzyszył Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Na zaproszenie Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Witolda Stępnia, Wicemarszałka Pana Dariusza Klimczaka oraz dyrektora Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi Pani Anny Mroczek odpowiedziało ponad tysiąc osób starszych z regionu. Spotkanie było doskonałą okazją do integracji seniorów oraz poruszenia istotnych spraw związanych z polityką senioralną w ujęciu regionalnym oraz ogólnopolskim. Na scenie swoje umiejętności wokalne oraz aktorskie zaprezentowały grupy artystyczne działające przy klubach seniora oraz domach pomocy społecznej. Wspaniały występ zaprezentowało również Koło Gospodyń Wiejskich z Dęby (gm. Poświętne). Po przerwie obiadowej nadszedł czas na występ gwiazdy wojewódzkich senioraliów – zespołu „No To Co”, który łączy polski folklor z muzyką skifflową i bigbitem. Grupa wykonała wiele znanych utworów, które zachęciły Seniorów nie tylko do wspólnego śpiewania, ale również do tańca.

05.08.2018

Koncert symfoniczny
w warszawskiej Królikarni

W niedzielę, 5 sierpnia 2018 roku grupa 170 Seniorów, uczestników zadania publicznego pt. „Senior bezpieczny i aktywny” przyjechała do Warszawy na koncert z cyklu „Klasycznie na trawie” do warszawskiej Królikarni. Po zakończeniu koncertu Seniorzy z Łowicza, Uniejowa, Opoczna, Drzewicy, Inowłodza, Niemojowic i Łasku spotkali się na pikniku integracyjnym na Powiślu. Po południu, Seniorzy oprowadzani przez wolontariuszy - członków Stowarzyszenia Forum 4 Czerwca zwiedzali Warszawę. Seniorom z Drzewicy towarzyszył Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Spotkanie odbyło się w ramach zadania publicznego pt. „Senior bezpieczny i aktywny” realizowanego w ramach Rządowego Programu Aktywizacji Osób Starszych na lata 2014-2020, edycja ASOS 2018.

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.