Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
You are here:

26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5, ofiarnadlon@gmail.com, KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REG.: 101032737

.Ruszyła kampania

Ruszyła kampania "Zrozumieć starość"

Ruszyła kampania społeczna Zrozumieć Starość. Co czwarty Polak jest seniorem, a aż dwa miliony osób z tej grupy to osoby samotne, schorowane, pozostawione samym sobie. Bardzo wiele osób potrafi traktować...

Czytaj więcej...

.Wojewódzka Karta Seniora.

Wojewódzka Karta Seniora

Karta Seniora Województwa Łódzkiego to program działań na rzecz wsparcia osób starszych w województwie łódzkim. Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i zamieszkuje na terenie...

Czytaj więcej...

25.05.2018

Bezpieczny Senior w Domasznie

W piątek, 25 maja 2018 roku w Świetlicy Wiejskiej w Domasznie odbyło się szóste spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Tym razem organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Domaszna. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrali funkcjonariusze Posterunku Policji w Drzewicy – asp. Paweł Janik oraz mł. asp. Michał Szczepanik. W spotkaniu z mieszkańcami wziął również udział radny Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Witold Gapys. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania w Domasznie.

18.05.2018

Spotkanie o bezpieczeństwie osób starszych w Jelni

W piątek, 18 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Jelni odbyło się piąte spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Tym razem organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Augustowa i Jelni. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrali funkcjonariusze Posterunku Policji w Drzewicy – asp. Paweł Janik oraz mł. asp. Michał Szczepanik. W spotkaniu z mieszkańcami wziął również udział Przewodniczący Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Marian Kalużny. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania.

10.05.2018

Bezpieczny Senior w Żardkach

W czwartek, 10 maja 2018 roku w Świetlicy Wiejskiej w Żardkach odbyło się czwarte spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpieczny Senior”. Organizatorzy kampanii o bezpieczeństwie osób starszych rozmawiali z mieszkańcami Żardek i Żdżarów. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Następnie głos zabrali funkcjonariusze Posterunku Policji w Drzewicy – asp. Paweł Janik oraz mł. asp. Michał Szczepanik. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli również udział radna Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Pani Dorota Wiktorowicz oraz sołtys Zofia Wołonkiewicz. Patronat honorowy nad kampanią sprawuje Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Pan Janusz Reszelewski. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” w imieniu Organizatorów kampanii składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania w Żardkach.

21.04.2018

Rajd Rowerowy po Gminie Drzewica

W sobotę, 21 kwietnia 2018 roku odbył się Rajd Rowerowy po Gminie Drzewica. Uczestników rajdu przywitał Prezes Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski. Po przedstawieniu trasy oraz programu rajdu, Prezes wspólnie z funkcjonariuszami Policji wręczył wszystkim uczestnikom kamizelki odblaskowe, które ufundował Burmistrz Gminy i Miasta Drzewica Pan Janusz Reszelewski. Kilka minut po godzinie 14 grupa ponad trzydziestu uczestników w asyście funkcjonariuszy policji oraz strażaków wyruszyła na trasę rajdu spod Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Rowerzyści pokonali trasę o długości 20 km wiodącą przez miejscowości: Dąbrówka, Radzice Małe, Brzuza, Giełzów, Świerczyna, Radzice Duże, Werówka, Strzyżów. W czasie krótkiego postoju w Giełzowie funkcjonariusze Policji przypomnieli uczestnikom rajdu zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Po dotarciu na metę, która była zlokalizowana na terenie kempingu „Nad Drzewiczką” Prezes Zarządu DCW „Ofiarna dłoń” Dominik Niemirski podziękował wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w ognisku integracyjnym. Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” składa serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Opocznie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrówce oraz właścicielowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy Panu Przemysławowi Kmicie.

INFORMACJA PUBLICZNA

Copyright © DCW "Ofiarna dłoń" 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.